Jana EhreMaluju a miluju, fotím, tančím v těle, natáčím videa, píšu, tvořím co mě napadne. Žiju na krásném místě, mám kolem sebe plno prostoru, svobody a krásných lidí. Jsem sama pro sebe nevyčerpatelnou studnicí inspirace. Od r. 2014 jsem certifikovaná jako Instruktor Body and Mind s akreditací MŠMT.

Jsem sama pro sebe nevyčerpatelnou studnicí inspirace.

Jana Ehrenberger (roz. Jurčová) se narodila v r. 1980 ve Valašském Meziříčí. V tomto městě získala maturitu na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské. Na Valašsku žila do svých 21let. 3 roky studovala na pedagogické fakultě v Brně, obor Výtvarná výchova.

Zpočátku své volné tvorby se autorka věnovala hledání sebe sama v detailech krásného ženského těla. Později přidala vnímání člověka jako součást přírody. Hledání duchovního významu krásy, harmonie a svého vlastního světa. Bezpečného úkrytu, malého světa ve světě velkém, kde bude skryta v bezpečí. Schoulená v kapradí nabo na kameni, probouzející se na břehu rybníka nebo se v myšlenkách vrací do okamžiku narození. Krása lidského těla v souznění s krajinou. Jana hledá harmonii - a nalézá ji.

Jana miluje duchovní cestu, práci s vědomím, cestu srdce a intuice, tělo, fotografii, malbu, pohyb, tanec, umění, videotvorbu a svobodu vyjadřování. A sebe.

email: malujuamiluju@gmail.com
oficiální fotografický web: http://www.telospribehem.cz/

fotografka Jana Ehre, Jana Ehrenberger, focení aktů, akty foto, nude photographer, fotoateliér, fotogalerie, kalendář, tělo s příběhem, umělecké foto, fotografické služby, fotostudio, Beroun, Praha, umělecké akty